O nás

Vitajte v našej online parfumérii.

Sme internetová parfuméria, ktorej cieľom je poskytnúť naším zákazníkom kvalitné produkty za priaznivé ceny. Momentálne sa zaoberáme iba predajom parfémov, no nezavrhujeme myšlienku že naše portfólio časom rozšírime a tak prinesieme ešte väčšiu spokojnosť pre našich zákazníkov.

Predávame parfémy značky YODEYMA

Prečo práve YODEYMA? 

Ako sme už spomínali v úvode, naším cieľom je priniesť kvalitný parfém za výhodnú cenu a tak Vám ušetriť niekoľko desiatok €.

Parfémy Yodeyma vytvoril jeden z najprestížnejších návrhárov francúzskej parfumérie Federico Restrepo. Tieto vône prešli náročnú kontrolou kvality a poskytujú vysoký komfort a dlhú trvanlivosť.

Yodeyma Paris je francúzská značka, ktorá vyrába vlastné vône s rovnakým zložením vonných kompozícii ako u slávnych značiek ako : Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Paco Rabanne, Yves Saint Laurent, Calvin Klein, DKNY, Nina Ricci, Lancôme, Giorgio Armani, Ralph Lauren, Chloé a rada daľších.

Vedeli ste že podľa platnej legislatívy sa vône nedajú patentovať? 

Prečo by ste teda mali kupovať značkový parfém za 90€, keď stačí zaplatiť za rovnakú receptúru parfému ako u známych značiek? Výsledok bude ten istý s tým rozdielom že ušetríte niekoľko desiatok €.

Skúste parfémy z našej kolekcie a určite nebudete ľutovať!

Dámska kolekcia <-------> Pánska kolekcia