YODEYMA - Freddo

Kód: YOD74
Akcia
Neohodnotené
Značka: YODEYMA
22,99 €
Skladom (Externý sklad)

Eau de Parfum 100ml.

Parfém je inšpirovaný vôňou Bvlgari - BLV Pour Homme.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Neodolateľná jemnosť zelených tónov hlavy tejto vône sa kontrastne mieša s tabakovým srdcom a necháva vyznieť drevitý základ santalového dreva, ktorý so sebou prináša pocit sily a nehy zároveň.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

VONNÉ TÓNY

Parfumovaná voda FREDDO je vôňa kontrastov a prekvapivých akordov rovnako ako muž, pre ktorého je táto krásna vôňa určená. Jedinečná zmes prekrásnych tónov je založená na harmónii korenistej sviežosti zázvoru a hlbokej šťavnatej vône kvetov tabaku, ktoré vytvárajú prekvapujúci čuchový štvorec netušených kontrastov. Výsledkom kombinácie ľadových a ohnivých tónov je výrazná nezabudnuteľná vôňa FREDDO, tak isto ako Bvlgari- BLV pour Homme, ktorou je vôňa inšpirovaná. Jej duch sa odráža v líniách nezvyčajnej vonnej kompozície, ktorá vyjadruje pevnosť charakteru, odmietnutie všetkých kompromisov a oslobodenie sa od formálnosti. Protiklad medzi listnatými a drevitými tónmi, rozpráva pozoruhodný príbeh vyvolávajúci dojem nekonečnosti vesmírnych hlbín a mýtov zrodených v budúcnosti a prísľub nepredvídateľných emócií.  

Táto drevito- korenistá vôňa je napriek svojmu zloženiu svieža a určite pritiahne pozornosť v každý letný či všedný deň.  

 

Tóny hlavy

ginko listy, kardamón, zázvor

Tóny srdca

tabak, jalovec

Tóny základu

santalové drevo, pižmo, drevo, céder

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske parfémy
Hmotnosť: 0.5 kg