YODEYMA - Hola

Kód: 333/TES
1 hodnotenie
Značka: YODEYMA
5,40 € / ks
Položka je momentálne nedostupná
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum 100ml.

Parfém je inšpirovaný vôňou Davidoff - Cool Water.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: V samotnej hlave zasahujú vlny chladivých vodných a zelených tónov, ktoré sú prepletené  so sviežou mätou a rozmarínom. Po chvíli sa prejavuje kvetinovo-korenené srdce vône, ktoré celkovú kompozíciu zjemňujú a pridávajú jej na zvodnosti. V základe do seba splývajú zmyselné pižmo, jantár, cédrové drevo a tabak.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

VONNÉ TÓNY

Silný, slobodný, neohrozený – taký je muž, pre ktorého je parfumovaná voda HOLA priamo ušitá na mieru. Vyskúšajte i vy chladivý závan čírej nespútanosti a chuti do života. V samotnom úvode vás zasiahne vlna chladivých vodných a zelených tónov, ktoré sú harmonicky prepletené  so sviežou mätou, rozmarínom, elegantnou levanduľou a mierne štipľavými semienkami koriandra. Po chvíli sa prejavuje kvetinovo-korenené srdce vône, ktoré celkovú kompozíciu zjemňuje a dodáva jej na zvodnosti. Prepájajú sa v ňom akordy jazmínu, neroli, pelargónie a santalového dreva. V základe do seba splývajú zmyselné pižmo, jantár, cédrové drevo a tabak, vďaka ktorým je táto vôňa absolútne podmanivá a nezabudnuteľná. Parfumovaná voda HOLA, rovnako ako originál Davidoff- Cool Water, zrkadlí v sebe príbeh muža, ktorý sa neohrozene vrhá do rozbúrených morských vĺn, aby sa z nich vynoril silnejší a nabitý novým prívalom energie. Kombináciu ohromnej sily a elegancie mora v sebe odráža i zážitok, ktorý táto jedinečná aróma vo vás vyvolá.  

 HOLA je intenzívne osviežujúca aromatická vôňa pre atraktívneho moderného muža. Je tým skvelým ideálom po ktorom siahnete každý jeden deň.

 

Tóny hlavy

koriander, rozmarín, mäta, morské tóny, levanduľa, zelené tóny

Tóny srdca

santalové drevo, pakost, jazmín, neroli

Tóny základu

dubový mach, pižmo, tabak, ambra, céder

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.