YODEYMA - IL

Kód: YOD95
10 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks
Externý sklad (dostupné o 1-5 dní)
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum 100ml.

Parfém je inšpirovaný vôňou Lolita Lempicka - Lolita

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Dokonalá súhra kontrastov- od prvých tónov až po úplné rozvinutie. V hlave prekvapuje sladko sviežou kombináciou brečtanu, badiánu a čerešne. Srdce k sebe stavia aromatické sladké drievko a nežné esencie fialky, amarylky a kosatca. Gurmánský základ potom omamuje akordami vanilky a praliniek.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parfumovaná voda IL je ako šťavnaté zakázané ovocie zo srdca čarovného lesa – rovnako návyková a rovnako hypnotická. Je to vôňa kontrastov, ktorá prehovára do srdca a duše všetkých žien. IL, ktorý je inšpirovaný nevšedným parfumom Lolita Lempicka- Lolita, otvára dvere do sveta a znovu okúzľuje bežný deň. Držaná v zovretí brečtanových listov hovorí: ,,Priľni ku mne, alebo ma nechaj navždy odísť " Vôňa omamného nektáru sladkého drievka od prvopočiatku na pokožke vytvára unikátne, neočakávané vzrušenie. Silne vonia predovšetkým po fialkách, kosatci, sladkom drievku a mandliach. IL je nevšedná kombinácia pre romantické ženy v rozviatych šatách.

Táto nevšedná vôňa má ako jediná prívlastok gurmánska vďaka svojej kvetinovo-ovocnej aróme. Je pre všetky ženy so silnou osobnosťou a jedinečným kúzlom, vhodná najmä na večer a špeciálne príležitosti.

 

VONNÉ TÓNY :

 

Tóny hlavy

fialka, badián, brečtan

Tóny srdca

sladké drievko, čerešňa, kosatec, amarylis, koreň kosatca

Tóny základu

vetiver, fazuľa tonka, vanilka, biele pižmo, pralinka

 

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.