YODEYMA - Root

Kód: 114/100ML 114/50ML 114/15ML 114/TES Zvoľte variant
22 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Hermès - Terre d’Hermes.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Ostrejší nástup grapefruitu a pomaranča v hlave tlmia kvety pelargónie v srdci vône. Vzápätí sa však okamžite rozvoňajú céder a vetiver v jej základe. Preneste sa s nimi do machového lesa pokrytého čerstvo popadaným ihličím.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

VONNÉ TÓNY

Parfumovaná voda ROOT predstavuje symbolický príbeh, ktorého hlavnými postavami sú hmota a jej premeny. Románový príbeh, ktorý stvárňuje alchymistickú silu živlov. Voda medzi nebom a zemou. Putovanie naplnené silou a poéziou. Drevitá, rastlinná, minerálna vôňa. ROOT, tak ako aj originál Terre d’Hermes od Hermésa, je výlučne mužská záležitosť. Výrazná, dominujúca a neprehliadnuteľná. Začiatok je skutočne razantný- prvé minúty prítomná len a len chyprová vôňa. Stojíte na kopci nad lesom, v ruke držíte čerstvo odtrhnutú vetvičku borovice. Fúka ostrý vietor, ktorý k vám prináša chladnú vôňu krištáľového horského potoka, kameňov a vlhkej zeme. Ihličie zostáva stále prítomné ale vôňa sa postupne začína zaobľovať, uberá na intenzite. Prichádza tak dobre známa nasládlá aróma dreva, ktoré si uchovalo svoju vlhkosť. Napokon sa pridávajú horské citrusy. Toto jednoduché zloženie vône iba potvrdzuje, že v jednoduchosti je krása.

Táto drevito- korenistá vôňa pôsobí veľmi komplexne a rozhodne je luxusnou voľbou pre každého sofistikovaného muža, nech sa ocitne v akejkoľvek situácií.

 

 

Tóny hlavy

grapefruit, pomaranč

Tóny srdca

pelargónia, červené korenie

Tóny základu

vetiver, benzoin, céder, pačuli 

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.