YODEYMA - Iris

Kód: 120/100ML 120/50ML 120/15ML 120/TES Zvoľte variant
247 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou  Thierry Mugler - Alien.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Jasný, chvejúci sa a tajomný parfum. Slnečné tóny, ktoré sa rodia z vyzývavej extravagancie dvoch silných tónov,  základu ambry a srdca dreva, sú nevšedne rozjasnené slnečnými tónmi hlavy, v podobe čistoty jazmínu. 

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

VONNÉ TÓNY

Alien – bytosť z iného sveta. S parfumovanou vodou IRIS, inšpirovanou parfumom od Thierryho Muglera- Alien, sa tak aj budete cítiť. Nevšedná, tajomná, nabitá pozitívnou energiou. Nositeľka vône IRIS vyžaruje pokoj, mier a magickú príťažlivosť. Zároveň však podtrhuje nespútanosť a slobodu osobnosti. IRIS predstavuje slobodu – diale nekonečného vesmírneho priestoru, v ktorom sa môžete slobodne pohybovať. Nespútanosť, vyžarujúca z parfému IRIS, vás oslobodí od akýchkoľvek predsudkov o tom, ako by žena mala voňať. Zahalená týmto parfumom ste skutočná žena a tou už budete chcieť ostať.

Vďaka orientálno- drevitej esencií, ktorú táto vôňa v sebe ukrýva, okamžite pritiahnete pozornosť nech sa ocitnete v akejkoľvek spoločnosti a situácií.  

 

Tóny hlavy

jazmín, sambac

Tóny srdca

kašmírové drevo, kvet pomarančovníka

Tóny základu

biela ambra

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.