YODEYMA - Seducción

Kód: 56/100ML 56/50ML 56/15ML 56/TES Zvoľte variant
80 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Položka je momentálne nedostupná Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou ako známa značka Chloé - Chloé.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Vzdušná nôta hlavy vône je kombináciou sladkastého liči, opojnej pivonky a frézie. Po chvíli sa prejaví bohaté srdce zo zmyselnej ruže, ktorú dopĺňajú konvalinky a magnólie. V základe vône sa napokon premietajú jemné nádychy teplého jantáru a elegantného cédrového dreva.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VONNÉ TÓNY

Dámska parfumovaná voda SEDUCCIÓN je nabitá nespútanosťou, hravosťou a zmyselnosťou. Vyjadruje nespútaného ducha, cit pre štýl dokonalej ženy milujúcej módu, eleganciu a nápaditosť. Rovnakým spôsobom, akým sa Chloé, ktorou je SEDUCCIÓN inšpirovaná, obratne pohráva so svojimi predstavami o ženskosti, berie teraz do rúk tradičnú ružu a s dômyselnou precíznosťou ju pretvára do vône plnej života. Tvorí nespútanú esenciu,  kombinovaním kvetinových a púdrových tónov s veselým náznakom pivonky a liči, ozdobených jarnými fréziami. Vzdušné, flirtujúce vrchné tóny ju pomaly unášajú preč, aby dala priestor bohatšej a zmyselnejšej ruži, ktorú dokonale dopĺňajú magnólie, konvalinky a nepatrný náznak ambry a elegantného cédrového dreva.

Túto jedinečnú kvetinovo- púdrovú vôňu si určite zamiluje každá romantická žena, ktorá vďaka nej zažiari vo všedný deň, ale aj v každú špeciálnu príležitosť.

 

Tóny hlavy

frézia, liči, pivonka

Tóny srdca

ruža, konvalinka, magnólia

Tóny základu

ambra, cédrové drevo

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.