YODEYMA - Yode

Kód: 153/100ML 153/50ML 153/15ML 153/TES Zvoľte variant
11 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Gucci - Bloom.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Rýdzo kvetinová vôňa. Snúbi v sebe akordy zemolezu, tuberózy a jazmínu, vďaka ktorým je vôňa absolútne ženská a vycibrene elegantná. Kvetinová vôňa je podporená koreňom kosatca, ktorý je známy pre svoju zmyselnosť a dodáva vôni žiadúcu hĺbku a podmanivosť.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dámska parfumovaná voda YODE je kvetinová vôňa, ktorá oslavuje autenticitu, vitalitu a ženskú rozmanitosť. Je to doslova kvetinová záhrada plná rôznych druhov kvetín. Disponuje divokosťou a farebnosťou sebe vlastnou. Vo vôni sa stretávajú tri kvalitné, vysoko koncentrované prírodné ingrediencie. Rangún, ktorého kvet mení farbu z bielej na červenú počas svojho rozkvetu. Prírodná tuberóza zozbieraná na indickom slnku a olej z jazmínových púčikov. YODE, tak ako jej inšpirácia- Bloom od Gucci, vás doslova prenesie do prekrásnej rozkvitnutej záhrady, v ktorej sa miesia vône tých najdelikátnejších kvetín. 

Nežná kvetinová vonná esencia bola stvorená pre romantickú ženu, hľadajúcu nezávislosť. Tú aj vďaka tomuto parfému nachádza, a to predovšetkým vo všedných teplých letných dňoch.

VONNÉ TÓNY:

Tóny hlavy

ragún

Tóny srdca

Prírodná tuberóza

Tóny základu

olej z jazmínových púčikov

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.