YODEYMA - Caribbean

Kód: 77/100ML 77/50ML 77/15ML 77/TES Zvoľte variant
154 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Položka je momentálne nedostupná Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Dior - Sauvage.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Ostrý a čistý, CARIBBEAN vytvára výchricu charakteristických tónov. Elemi v jeho hlave dodáva vôni svoje príjemné prenikavé tóny. Najjemnejšie sečuánske korenie a ružové korenie v jeho srdci uvoľňuje korenistú vibráciu. A napokon, dvakrát destilované pačuli v základe zabezpečuje jednotnosť.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

VONNÉ TÓNY

Parfumovaná voda CARIBBEAN je prenikavá úprimná pánska vôňa. Svieža víchrica. Surovosť a noblesa v jednom. Výnimočná koncentrácia, prenikavý pôžitok, enormné množstvo ingrediencií prírodného pôvodu. Silná a číra kompozícia je podpisom extrémnej kvality. Vôňa otvorených priestranstiev a vanúceho vetra. Obloha modrá ako more, biely skalnatý terén a púštne slnko. Vôňa s vytrvalou sviežosťou, pretkaná drevitou štruktúrou. Divoká, viac ako luxusná. Tak ako kultová vôňa Sauvage od Diora, aj CARIBBEAN tvorí nové teritórium pre mužov. Zloženie vône dáva útočisko pre dušu a nastavuje latku extrémne vysoko. Predstavuje nečakanú cestu plnú mužnosti a sebavedomia. Je to manifest! Úprimná aróma, ktorá ukazuje svoje pravé farby. Jednoducho CARIBBEAN je zásadným výtvorom pre skutočného muža.

Táto aromatická vôňa je výrazne mužská záležitosť, ktorá vám pozdvihne sebavedomie v akúkoľvek dennú hodinu a nepodmienečne si podmaní každú ženu.  

 

Tóny hlavy

elami, kalabrijský bergamot 

Tóny srdca

levaduľa, ružové korenie, sečuánske korenie

Tóny základu

labdánum, céder, ambroxan, pačuli

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.