YODEYMA - Complicidad

Kód: 303/100ML 303/50ML 303/15ML 303/TES Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Paco Rabanne - Pure XS.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Vonnú kompozíciu tohto pikantného parfumu otvárajú vibrujúce zelené tóny hlavy a šťavnaté citrusy, ktoré sú doplnené zázvorom a materinou dúškou. Gurmánske srdce vône vás očarí intenzívnou škoricou a vanilkovým likérom. Záver vône sa pohráva s vašimi zmyslami vďaka cukru a kontrastných drevitých tónov v základe.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Získajte všetko, čo len chcete! Priamo magnetická parfumovaná voda COMPLICIDAD vám umožní zažiť pocit excesívnej zmyselnosti. Táto rafinovaná, svieža orientálna vôňa mätie zmysly a je plná kontrastov, ktoré vznikli unikátnym spojením chladivých a hrejivých tónov. Vonnú kompozíciu otvárajú vibrujúce zelené tóny a šťavnaté citrusy, ktoré sú podmanivo doplnené zázvorom a materinou dúškou. Gurmánske srdce vône vás očarí intenzívnou škoricou a vanilkovým likérom. Svieže tóny jabĺk sa prepletajú s esenciami kože. Záver vône sa pohrá s vašimi zmyslami pomocou cukru a kontrastných drevitých tónov. Parfum COMPLICIDAD, rovnako ako jeho inšpirácia- Paco Rabanne- Pure XS, zaručuje intenzívny
a luxusný zážitok. Vôňa je stelesnením vzájomne sa prelínajúcich protikladov. Symbolizuje silného a odvážneho muža, ktorý dokáže byť zároveň ušľachtilý a vnímavý.

Táto vôňa je určená najmä pre dynamických mužov, ktorí sa neboja riskovať. Vďaka svojej sviežo - orientálnej kompozícií je vhodná na denné nosenie ale aj pre večerné dobrodružstvá.

 

VONNÉ TÓNY:


Tóny hlavy

grapefruit, materina dúška, zázvor, zelené tóny, bergamot

Tóny srdca

škorica, koža, vanilka, jablko, likér

Tóny základu

cukor, myrha, drevité tóny, céder, pačuli, kašmeran

 

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.