YODEYMA - Résolu

Kód: 434/100 434/50M 434/15M 434/TES Zvoľte variant
Novinka
41 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Položka je momentálne nedostupná Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Yves Saint Laurent – Y.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

Popis: Príval ostrej sviežosti! Vďaka kombinácii bergamotu a zázvoru hlavy, ktorá kontrastuje so šťavnatosťou jablka, doplnenú o aldehydy a elemi, zažijete tento pocit na vlastnej koži. Srdce si vás podmaní tónmi šalvie a borievky, ktoré spolu s levanduľou zaručujú vôni výraznú mužnosť, navyše umocnenú absolutom z geránia. Zmyselný základ vonnej kompozície snúbi akordy vetivera, ambrového dreva, kadidla a tonka bôbov.

Parfém je veľmi intenzívny a trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odvážna, svieža, zvodná – parfumovaná voda RÉSOLU prináša novú definíciu maskulinity. RÉSOLU, rovnako ako jeho inšpirácia Yves Saint Laurent- Y, predstavuje muža, ktorý dosiahol svoje ciele, no kráča stále v ústrety novému zajtrajšku. Je to muž, ktorý sa nebojí čeliť výzvam, ktoré pred ním ležia a nič neberie na ľahkú váhu. Vždy bude veriť, vždy bude posúvať hranice, nikdy sa nezastaví. Vôňa sa otvára sviežim, pikantným a explozívnym duetom bergamotu a zázvoru. Dokonale tak kontrastuje s ovocným a šťavnatým jablkom. Šalvia s jalovcom sľubujú výraznú mužnosť, ktorú umocňuje elegantná dvojica- absolut a pokost, vytvárajúca sviežosť a kontrast. Základ vône RÉSOLU je intenzívnejší, zmyselnejší a mužnejší vďaka ambrovým drevinám, ktoré posilňujú tajuplné hlbiny kadidla a fazuľky tonka.

Táto luxusná korenisto- drevitá fougère vonná kompozícia v sebe snúbi jedinečné tóny, vďaka čomu urobí jedinečným aj jej nositeľa, či už po nej siahne ráno alebo večer.

 

VONNÉ TÓNY:

 

 

 Tóny hlavy

jablko, zázvor, aldehydy, bergamot, elemi

Tóny srdca

pakost, šalvia, levanduľa, jalovec

Tóny základu

ambrové drevo, vetiver, fazuľky tonka, olibanum

 

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému