YODEYMA - Success Pour Homme

Kód: 381/100ML 381/15ML 381/TES Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Položka je momentálne nedostupná Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Christian Dior - Dior Homme.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Tam kde sa tradícia stretáva s moderným poňatím života. Tradičné no jedinečne spojené tóny bergamotu, šalvie a levaduľe v hlave vône dokonale zahajujú vonnú symfóniu. Tá pokračuje srdcom z kosatca, ingrediencie málokedy používanej v pánskych vôňach, no napriek tomu mužnej a modernej. Výnimočnosť vôni dodáva koža, ktorá sa snúbi so vzácnym vetiverom a pačuli v samotnom základe.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Úmyslom bolo inovovať vytváranie pánskych kvetinových vôní s jemným púdrovým náznakom. Pánska parfumovaná voda SUCCESS POUR HOMME tak prináša auru, okamžitú jemnosť a prestúpenie. Hlavným „hrdinom“ vône je kosatec, pomocou ktorého SUCCESS POUR HOMME obohatil klasiku rafinovanosti o moderný prvok - ducha mužnosti v najluxusnejšom podaní, púdrovú eleganciu, ktorej rafinovaný nádych posúva parfum mimo sveta klasických mužských vôní. Zriedka spájaný s pánskymi vôňami, kosatec je symbolicky spojený s kráľovstvom mužov: je jedným z heraldických variantov kvetu ľalie, symbolom kráľovstva vo Francúzsku. V Japonsku, vďaka podobe jeho listov, ktoré naznačujú šabľu, je kosatec spájaný s festivalom "deň chlapcov", obrad oslavujúci cestu do mužstva. Táto eleganciou vyvážená kompozícia kvetu kosatca diskrétne vyjadruje svoju bohatosť a prezrádza jeho jednoduchú eleganciu: dualitu, kde púdrové zložky reagujú na silu jeho základu. Výsledkom je už spomínaná púdrovo drevitá, kvetinová vôňa, luxusná a mužná. SUCCESS POUR HOMME, rovnako ako jeho inšpirácia Dior Homme od Christian Dior, sa hodí pre mužov, ktorí si nepotrebujú parfumom pridávať na drsnej mužnosti, pretože sú mužní už dosť.

Táto kvetinovo - drevitá vôňa je jemná a zvodná, dokonalá pre každého elegantného muža. Bude ho perfektne sprevádzať každodennými povinnosťami, no aj luxusnými špeciálnymi príležitosťami.

 

VONNÉ TÓNY:

 

Tóny hlavy

šalvia, levanduľa, bergamot

Tóny srdca

kosatec, kakao, ambra, kardamón

Tóny základu

vetiver, koža, pačuli

 

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.