YODEYMA - Black Elixir

Kód: 68/100ML 68/50ML 68/15ML 68/TES Zvoľte variant
79 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Položka je momentálne nedostupná Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Yves Saint Laurent - Black Opium.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Ovocné hruškové tóny sú v úvode hlavy vône zmiešané s kvetom pomarančovníka a okorenené ružovým korením. Intenzívne kávové srdce je podfarbené jazmínovými akordmi a základu parfumovanej vody dominuje hrejivá vanilka.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Očarujúca, podmanivá a príťažlivá, to je vôňa BLACK ELIXIR. Omamne vytvára akýsi doslovný elixír, ktorý sa opiera o zdanlivý nesúlad medzi bielymi kvetmi a horkým akordom kávového zrnka - prísadou, ktorá v dámskom parfume nebola dosiaľ nikdy použitá v takom množstve. Práve tento kontrast v sebe ukrýva nevídaný pocit slastnej malátnosti, priam na hranici s extázou. Na začiatku BLACK ELIXIR prináša prebudenie. Prudký nástup kávy prebudí vaše telo aj zmysly. Ďalej prichádza jemnejší a ženskejší motív bielych kvetov, teda zmesi arabského jazmínu a absolutu z kvetu pomarančovníka, ktorá je neskonale návyková. Tento efekt posilňuje úchvatná vanilka a drevnaté tóny cédru a pačuli, ktoré celok zaobľujú a prepožičiavajú mu žiadúcu hĺbku a tajomnú eleganciu. Parfum BLACK ELIXIR, tak ako jeho inšpirácia od Yves Saint Laurent- Black Opium, zvádza hru svetiel a tieňa a vzbudzuje zvedavosť v každom, kto sa k nej priblíži.

Zahaľte sa do nádherných tónov tejto sladkej orientálnej vône a odhaľte v sebe energickú a sebaistú ženu. Vďaka tejto vonnej kompozícií zaujmete najmä v zimných mesiacoch a rozžiarite každý večer a každú slávnostnú príležitosť, na ktorej sa ocitnete.

VONNÉ TÓNY:

Tóny hlavy

hruška, kvet pomarančovníka, ružové korenie

Tóny srdca

jazmín, káva, sladké drievko, horká mandľa

Tóny základu

pačuli, vanilka, kašmírové drevo, céder

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.