🔥ZÍSKAJ JARNÚ ZĽAVU! POUŽI KÓD: JAR5, A ZĽAVA -5% JE TVOJA! 🔥

YODEYMA - Peak

Kód: 428/100 428/50M 428/15M 428/TES Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Montblank – Explorer.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

Popis: Vrchné tóny hlavy vyžarujú jas bergamotu a ružového korenia, ktoré odhaľujú žiarivú, energickú a optimistickú stránku srdca vône- exotický vetiver a mužnú kožu. Základ vône dokonalo ukončuje túto dobrodružnú cestu okolo sveta v podobe vzácneho pačuli, kakaa a akigalawood.

Parfém je veľmi intenzívny a trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Využite exkluzívny pohľad do cestovateľského denníka, ktorý táto výnimočná vôňa vytvára. Bergamot z Talianska, vetiver z Haiti a pačuli z Indonézie premieňajú parfumovanú vodu PEAK na pozvánku spoznávať svet. Splynutie moderného remesla a pokrokovej technológie v novej pánskej vôni je ako nezabudnuteľné putovanie po panenských územiach v sprievode nekonvenčných, drevitých, aromatických a kožených tónov. PEAK zahajuje svoju púť špeciálnym bergamotom s názvom OrPur, ktorý vydáva kvetinové, svieže a intenzívne povzbudzujúce tóny a tak vyvolávajú náhlu chuť cestovať na juh. Srdce exotickej cesty sa pokračuje do najvzdialenejších kútov Haiti, kde sa organickým a etnickým spôsobom pestuje tá najskvostnejšia forma vetiveru. Olej z tejto haitskej rastliny nemá konkurenciu, pretože vyniká dymovými tónmi a tak trochu evokuje lieskový oriešok. Jednoducho čistá charizma bez umelého efektu. Posledná zastávka nás zavedie do Indonézie, do srdca dažďového pralesa, aby sme sa zoznámili s novým typom pačuli, neporovnateľnej kvality. Ostrá, moderná a prirodzene elegantná vôňa PEAK, ako aj jej inšpirácia Montblanc - Explorer, vyplýva z tejto novej a očarujúcej drevitej štruktúry. Inovačné tóny základu prenášajú elegantného objaviteľa do pozoruhodne zmyselného sveta, v ktorom je pripravený na akékoľvek dobrodružstvo.

Táto dobrodružná aromaticko- drevitá vonná kompozícia je dokonalá pre každého mestského dobrodruha, kde ho dopĺňa v bežný deň, ale aj pri špeciálnych príležitostiach.

 

VONNÉ TÓNY:

 

 

 

Tóny hlavy

Bergamot

Tóny srdca

Ruža

Tóny základu

Kakao

 

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.