YODEYMA - Nero

Kód: 95/100ML 95/50ML 95/15ML 95/TES Zvoľte variant
18 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Bvlgari - Man in Black.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Vôňa, za ktorej vznikom stojí mýtická sila. Prezentuje sa hrejivým esenciálnym vyjadrením. Intenzívne zložky v podaní tabaku arumu v hlave, či kože a tuberózy v srdci sú toho jednoznačným dôkazom. Tajomná a príťažlivá aróma guajakového dreva v základe z vás urobí chrabrého hrdinu a elegána, ktorý sa nestratí v žiadnej spoločnosti.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Boh zrodený na Zemi! Tak ako Vulkán - charizmatický rímsky boh ohňa - aj parfumovaná voda NERO využíva silu Stredomoria a extrémnu, neskrotenú silu Zeme. Je určená mužovi, ktorý stelesňuje modernú, nezameniteľnú mužnosť. Odráža podstatu muža- hrdinu, jeho inšpiratívnosť a triumfálnosť. Výnimočná vôňa NERO, rovnako ako jej inšpirácia Bvlgari- Man in Black, vyjadruje všetky paradoxy súčasného muža - jeho živelnú vitalitu, uvedomovanie si vlastných chýb a vôľu prekonať ich. Kontrolovaná vlna zvodnej sily a extrémnej sofistikovanosti. Vôňa NERO odhaľuje svoje korenisté, žiarivé tóny. Nezvyčajný ambrový rum vytvára zvláštny kontrast s jemne korenistými tónmi a vyvoláva netradičnú, živú stopu. Emočné a intenzívne srdce rozvíja čistá príťažlivosť tuberózy. Záhadné a noblesné akcenty kosatca spolu s mužne vyznievajúcou kožou dodávajú kompozícii jedinečnú maskulínnosť, ako aj moderný autentický štýl. Hrejivé dotyky živice splývajú so silou guajaku do intenzívnej zvodnosti obohatenej tabakovou arómou fazuliek tonka.

Táto výnimočná kvetinovo- orientálna aróma je zameraná na charizmatického a moderného jedinca, ktorý vďaka nej využíva každú príležitosť- či už špeciálnu alebo všednú.

 

VONNÉ TÓNY:

 

 

Tóny hlavy

tabak, ambrový rum

Tóny srdca

absolút kosatca, akord kože, tuberóza

Tóny základu

fazuľky tonka, guajakové drevo, benzoin, živica

 

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.