YODEYMA - Nicolás White

Kód: 240/100ML 240/50ML 240/15ML 240/TES Zvoľte variant
18 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Narciso Rodriguez - Narciso.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Obklopujúca vôňa pižma a elegancia bielej ruže vytvárajú parfum plný vášnivej zmyselnosti.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoznajte nový spôsob, ako dokonale zamotať mužom hlavu. Parfumovaná voda pre ženy NICÓLAS WHITE bola na to priam stvorená. Bola inšpirovaná silou, ktorú v sebe ukrýva zvádzanie ženy. V kombinácii s modernou eleganciou vznikla vôňa, ktorá opája zmysly. Alchýmiu príťažlivosti, ktorú táto vôňa evokuje, otvárajú veselé a jemné tóny bulharskej ruže a gardénie, ktoré sa opierajú o eleganciu a pokoj cédrových akordov v základe vône. O intenzívny zmyselný dotyk sa v srdci vonnej kompozície postarajú hrejivé tóny pižma. NICÓLAS WHITE je zosobnením výtvarného umenia a súčasne výrečnosti podobne ako jeho vzor Narciso Rodríguez - Narciso. Dizajn vonnej kompozície stojí na pomyselnom tvare kocky, v ktorej sa akoby neprehliadnuteľne prepisujú a prepájajú krása a logika. Vďaka tomu z bieleho kvetinového podkladu výrazne vystupuje čistota, jednoduchosť a asertivita.

Táto kvetinovo-drevitá opojná vôňa je kombináciou sily, zraniteľnosti, neskrývanosti a kultivovanosti. Ocení ju každá elegantná žena, nech sa ocitne v akejkoľvek situácií.

 

VONNÉ TÓNY

 

Tóny hlavy

bulharská ruža, gardénia

Tóny srdca

pižmo

Tóny základu

vetiver, céder

 

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.