YODEYMA - Platinum

Kód: 117/100ML 117/50ML 117/15ML 117/TES Zvoľte variant
25 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Paco Rabanne - Iinvictus.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Privoňajte si k vôni víťazstva!

Svieže tóny v hlave zastupujú grapefruit a morské tóny. Zmyselnú časť srdca tvorí vavrín s jazmínom, ktoré dokonale splývajú s mužnosťou dubového machu a pačuli v základe.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

VONNÉ TÓNY

PLATINUM: meno hrdo predstavuje mužnosť a vlastnú identitu. Tento muž je neporaziteľný, hrdina, ktorému každý podľahne. V dávnych dobách sa športovcom pripisovali božské atribúty, dnes sú športovci symbolom ideálneho muža a pomaly sa opäť vracajú k mytologickým bytostiam. Parfumovaná voda PLATINUM je úspešná vďaka tomu, že rozpráva príbeh, a tak vytvára svoj vlastný svet. Invictus od Paco Rabanne, ktorým je PLATINUM inšpirovaný, sa zrodil z túžby hovoriť o športe novým spôsobom. Tento muž vstupuje na štadión či do arény a zo všetkých počuť skandovanie jeho mena, stáva sa objektom túžby. Poloboh PLATINUM je moderným hrdinom. Táto zmyselná svieža kompozícia sa veľmi líši od tradičných pánskych vôní. Nie je to ani jemná letná vôňa, ani tradičná kolínska. Je veľmi štruktúrovanou vôňou s veľmi osobitým základom. PLATINUM je rýdzim elixírom mladosti. Či už ste športovcom telom, alebo dušou, kompozícia, ktorú PLATINUM ukrýva zvýrazní vašu dlhodobú nepremožiteľnosť, mužskú silu a sexappeal. Očaria vás v nej tóny jazmínu, ovocia a dubového machu. Čerstvosť, ktorá vám otvára brány do sveta sviežosti a príjemných aromatických esencií.

S touto osviežujúco- drevitou vôňou sa budete cítiť ako správny muž a neprekvapí vás žiadna situácia. Či už každodenná alebo špeciálna.


 

Tóny hlavy

grapefruit, morský akord, mandarínka

Tóny srdca

vavrín, bobkový list, jazmín

Tóny základu

ambra, guajaková drevo, pačuli, dubový mach

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.