YODEYMA - Power

Kód: 86/100ML 86/50ML 86/15ML 86/TES Zvoľte variant
88 hodnotení
Značka: YODEYMA
28,99 € / ks 18,99 € / ks 7,99 € / ks 5,40 € / ks od 5,40 € / ks
Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Skladom - ihneď k odoslaniu. Položka je momentálne nedostupná Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Eau de Parfum.

Parfém je inšpirovaný vôňou Paco Rabanne - 1 Million.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Hriech za milión...

POWER predstavuje návrat okázalej mužnosti. Vďaka tónom kože v jej základe sa stanete neodolateľným, vďaka grapefruitu v hlave sebavedomým a vďaka ruži a škorici v srdci, pripravený zvádzať a využiť každú situáciu. Vôňa je vyjadrením fantázie každého muža.

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Detailné informácie

Podrobný popis

VONNÉ TÓNY

Parfumovaná voda Paco Rabanne- 1 Million, ktorou je POWER inšpirovaná, predstavuje životné putovanie úspešného a ctižiadostivého muža. Presne vie, čo od života žiada a že na konci svojho putovania naplní svoj vytúžený životný cieľ. Na začiatku svojej cesty však míňa rôzne zákutia plné životných strastí a slastí, čo aj potvrdzuje esencia grapefruitu a povzbudzujúcej mäty. Uprostred jeho putovania životnými etapami sa ocitá v samom srdci križovatky, na ktorej je sprevádzaný tónmi zvodnej ruže a sexy škorice, ktoré v ňom prebúdzajú mužský dôvtip a šarm. Na konci svojej púte stretáva mužné esencie tvrdej kože, ambry a pačuli. Pánsky parfum POWER umocní v každom mužovi túžbu po dokonalom svete a harmónii. Prebudí v ňom zrelého a charizmatického muža.

Táto drevnato-korenistá vôňa je vhodná pre dni všedné i nevšedné, ale pritiahnuť patričnú pozornosť dokáže aj v každom ročnom období.

 

 

Tóny hlavy

mäta, grapefruit

Tóny srdca

škorica, ruža

Tóny základu

ambra, koža, pačuli

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.